
Aanbiedingen bijgewerkt op: 3-7-2026. Betaalde en niet-uitputtende advertenties ★ De beoordelingen zijn gegenereerd uit meerdere bronnen, waaronder gegevens verstrekt door de handelaar en openbaar beschikbare informatie.
Fellowes AutoMax 200C papierversnipperaar - Cross cut in zwart, ideaal voor kantoren die vertrouwelijke documenten veilig willen verwijderen.
De AutoMax 200C heeft een automatische invoer die tot 200 vel aankan en snijdt in kruisvormige deeltjes van 4 x 38 mm, wat overeenkomt met beveiligingsniveau P-4.
Met een opvangcapaciteit van 32 liter en compacte afmetingen (346 x 507 x 563 mm) past de versnipperaar gemakkelijk in kantoren en dankzij zwenkwielen is hij eenvoudig te verplaatsen.
De machine heeft automatische aan/uit-functie en stopt automatisch bij papierstoringen, met een maximale bedrijfscyclus van 12 minuten, geschikt voor gemiddeld kantoorgebruik.
Naast papier kan de AutoMax 200C ook nietjes, paperclips, creditcards en cd's vernietigen. De werkbreedte is 23 cm en de vernietigingssnelheid bedraagt 3350 mm/min.
Met een gewicht van 15,4 kg en zwarte afwerking is deze papierversnipperaar robuust en betrouwbaar; het HS-nummer is 84729080 voor logistieke doeleinden.
Aanbevolen toepassingen zijn het vernietigen van klantendossiers in recepties, het veilig verwijderen van verlopen kaarten en het periodiek opruimen van administratieve archieven.
Producten, prijzen en winkels op één plek samengebracht om je te helpen vinden wat je nodig hebt, aanbiedingen te vergelijken en te besparen.
Vanwege technische beperkingen kan Kelkoo de volledige nauwkeurigheid en volledigheid van de door de verkopers verstrekte informatie niet garanderen. Als gevolg, en vanwege de aard van de activiteiten van Kelkoo, zullen in geval van verschillen tussen de informatie die op de Kelkoo-website wordt weergegeven en die op de website van de handelaar wordt getoond, de laatste prevaleren. Getoonde prijzen zijn inclusief alle kosten, behalve voor nieuwe voertuigen (prijs incl. Btw en zonder aanbetalingskosten) - Learn more