
Aanbiedingen bijgewerkt op: 10-6-2026. Betaalde en niet-uitputtende advertenties ★ De beoordelingen zijn gegenereerd uit meerdere bronnen, waaronder gegevens verstrekt door de handelaar en openbaar beschikbare informatie.
NGK Impreza/Forester/Tribeca/WRX Iridium Bougie - Spark Plug levert duurzame ontsteking voor uw Subaru en Toyota-voertuigen en is ontworpen volgens NGK Laser Iridium-standaarden.
Deze NGK Iridium-bougie beschikt over een nauwkeurige elektrodeafstand van 0,8 mm en één centrale elektrode, wat zorgt voor een consistente vonk en efficiënte verbranding van benzine.
De bougie heeft een weerstand van 5 kOhm om elektromagnetische storing te verminderen en een SAE-aansluiting die compatibel is met gangbare ontstekingskabels en -connectoren.
Met een draaddiameter van 14 mm, een draadmaten M14 x 1,25 en een draadlengte van 26,5 mm past deze bougie op voertuigen met deze specificaties; de moersleutelmaat is 16 mm voor eenvoudige montage en demontage.
De NGK Laser Iridium-serie staat bekend om zijn lange levensduur en betrouwbare prestaties, waardoor u minder vaak onderhoud hoeft uit te voeren en de motor soepel blijft lopen.
Deze bougie is speciaal geschikt voor modellen zoals Subaru Impreza, Subaru Forester, Subaru Tribeca en bepaalde Toyota-modellen, waaronder sportieve uitvoeringen zoals de WRX.
Gebruiksscenario's: vervang versleten bougies bij regulier onderhoud, verbeter de startprestaties bij koude motoren of kies deze bougie bij tuningprojecten om een stabielere ontsteking te bereiken.
Vanwege technische beperkingen kan Kelkoo de volledige nauwkeurigheid en volledigheid van de door de verkopers verstrekte informatie niet garanderen. Als gevolg, en vanwege de aard van de activiteiten van Kelkoo, zullen in geval van verschillen tussen de informatie die op de Kelkoo-website wordt weergegeven en die op de website van de handelaar wordt getoond, de laatste prevaleren. Getoonde prijzen zijn inclusief alle kosten, behalve voor nieuwe voertuigen (prijs incl. Btw en zonder aanbetalingskosten) - Learn more