Perron Rigot - Cirépil Purifying Blue Lotion - Epilation lotion

Perron Rigot - Cirépil Purifying Blue Lotion - Epilation lotion

  • Reinigt en bereidt de huid voor op waxen •
  • Reinigt en trekt de huid na het waxen aan •
  • Antiseptische en samentrekkende eigenschappen •
  • Bevat 10% alcohol met rozenwater en menthol
Prijs oplopend

Aanbiedingen bijgewerkt op: 27-10-2026. Betaalde en niet-uitputtende advertenties ★ De beoordelingen zijn gegenereerd uit meerdere bronnen, waaronder gegevens verstrekt door de handelaar en openbaar beschikbare informatie.

Prijsgeschiedenis

Producten, prijzen en winkels op één plek samengebracht om je te helpen vinden wat je nodig hebt, aanbiedingen te vergelijken en te besparen.

Over deze resultaten

Vanwege technische beperkingen kan Kelkoo de volledige nauwkeurigheid en volledigheid van de door de verkopers verstrekte informatie niet garanderen. Als gevolg, en vanwege de aard van de activiteiten van Kelkoo, zullen in geval van verschillen tussen de informatie die op de Kelkoo-website wordt weergegeven en die op de website van de handelaar wordt getoond, de laatste prevaleren. Getoonde prijzen zijn inclusief alle kosten, behalve voor nieuwe voertuigen (prijs incl. Btw en zonder aanbetalingskosten) - Learn more

Kelkoo SAS 64-66 Rue des Archives 75003 Paris - France
Copyright © 2026 Alle rechten voorbehouden.
A Logo Kelkoogroup company