
Onze kopers zijn dol op
€ 51,04 van Flaconi.nl
Aanbiedingen bijgewerkt op: 10-6-2026. Betaalde en niet-uitputtende advertenties ★ De beoordelingen zijn gegenereerd uit meerdere bronnen, waaronder gegevens verstrekt door de handelaar en openbaar beschikbare informatie.
Narciso Rodriguez All of me Eau de Parfum - 30ml is een hedendaagse, intieme geur die vrouwelijkheid en nabijheid op een elegante manier uitdrukt.
Deze 30 ml spray voor dames biedt een compact formaat dat makkelijk in een handtas of toilettas past, terwijl het toch een langdurige geurbeleving geeft.
De topnoten van witte pioenroos en geranium zorgen voor een frisse, bloemige opening die geschikt is voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.
In het hart ontvouwen zich roosachtige akkoorden, waaronder bourbon en rose centifolia, die diepte, warmte en een romantische dimensie toevoegen aan de compositie.
De basis rust op een musk-hart en romig sandelhout, wat resulteert in een sensueel en aanhoudend spoor dat de persoonlijkheid versterkt.
De sprayverstuiver maakt nauwkeurige toepassing mogelijk; ingrediënten zijn onder meer ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE) en AQUA (WATER). Controleer de volledige ingrediëntenlijst bij gevoeligheden.
Gebruiksscenario's: dagelijkse elegantie, romantische afspraken, zakelijke settings of reizen; het 30 ml formaat is praktisch en ideaal als cadeau.
Belangrijkste kenmerken samengevat:
Vanwege technische beperkingen kan Kelkoo de volledige nauwkeurigheid en volledigheid van de door de verkopers verstrekte informatie niet garanderen. Als gevolg, en vanwege de aard van de activiteiten van Kelkoo, zullen in geval van verschillen tussen de informatie die op de Kelkoo-website wordt weergegeven en die op de website van de handelaar wordt getoond, de laatste prevaleren. Getoonde prijzen zijn inclusief alle kosten, behalve voor nieuwe voertuigen (prijs incl. Btw en zonder aanbetalingskosten) - Learn more