
Aanbiedingen bijgewerkt op: 12-6-2026. Betaalde en niet-uitputtende advertenties ★ De beoordelingen zijn gegenereerd uit meerdere bronnen, waaronder gegevens verstrekt door de handelaar en openbaar beschikbare informatie.
Pascal Morabito Pure Essence Eau de Toilette (100ml) introduceert een verfijnde, mannelijke geurervaring die meteen indruk maakt.
Deze Eau de Toilette voor mannen in een royale 100 ml-fles combineert een oriëntaals-woodsy karakter dat ideaal is voor wie op zoek is naar een warme, onderscheidende signatuur.
De topnoten van appel en citrusfruit geven een frisse en uitnodigende opening die de zintuigen prikkelt en een moderne toets toevoegt aan de klassieke samenstelling.
In het hart van de geur staat kaneel, die een kruidige, sensuele dimensie toevoegt en soepel overgaat naar de basisnoten voor langdurige diepte.
De basisnoten van ceder en sandelhout zorgen voor een houtachtige, warme ondertoon die stabiliteit en elegantie biedt, waardoor de geur perfect is voor avondgebruik of koelere dagen.
Pure Essence is geschikt voor uiteenlopende gelegenheden: draag hem naar werkafspraken om zelfvertrouwen uit te stralen, tijdens een avondje uit voor een verleidelijke indruk of dagelijks wanneer je een duurzame, verfijnde geur wilt.
Let op: individuele aanbiedingen kunnen in samenstelling verschillen, maar de kernkenmerken blijven: Eau de Toilette, 100 ml, oriëntaals-woody signatuur met appel, citrus, kaneel, ceder en sandelhout.
Belangrijkste eigenschappen kort samengevat:
Vanwege technische beperkingen kan Kelkoo de volledige nauwkeurigheid en volledigheid van de door de verkopers verstrekte informatie niet garanderen. Als gevolg, en vanwege de aard van de activiteiten van Kelkoo, zullen in geval van verschillen tussen de informatie die op de Kelkoo-website wordt weergegeven en die op de website van de handelaar wordt getoond, de laatste prevaleren. Getoonde prijzen zijn inclusief alle kosten, behalve voor nieuwe voertuigen (prijs incl. Btw en zonder aanbetalingskosten) - Learn more